Paylaşımın tek adresi

güller burda açar

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

okumadan geçmeyin ibret olsun kızlara...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
esra-jiyan
co-admin
co-admin

Kadın Mesaj Sayısı : 180

MesajKonu: okumadan geçmeyin ibret olsun kızlara...   C.tesi Haz. 14, 2008 6:13 pm

Bilmiyom şimdi hala düşünüyom ne derece dğrudu diye aslında çok yanllıştı orta okulda hep ezilirdim tekrar geldiim çevreye alışamadım halbuki burda dğup büyümştüm avcılarada o zaman 18 dim yeni yeni kndimi fark edinceye kadar güzllleşiyodumdostlarım harbiydiii halada öleler yaa.. nyse ben sevmenn ne demek oldunuu anlıyodum ama canımı çok yaktılar abii hırs ta vardıı belki biraz buğra benim mahalleden arkdaşımdı bi gün karşılaştık ve ben her gün yolunu gzledim onun bu muhabbetler gttikçe artıyoduu snrdan arkdaşımda gelmeye başladı yanımıza o sırda buğrada bana en yakın ark ayarlmauya çalışıyodu çıkmak istemiodumm ama arkdaşımın onu sevdiğini öğrennce vazgeçtim elim mahkumdu yapamsdım on abunu çıkmalarını sağlaıyodum ama buğra onuda istemioduu ben vazgeçtim bi süre ama hepiçimde kalmıştı arkdaşım onu deli gibi seviyodu snra ben mutlu olmaya başladım çıktıım çocukla ama nafile yok olmuyodu snra arkdaşımlayollarımı ayırdımm ama neden buğra diildi o çocuklada anşamadık bi gün buğrayla kafası güzleken knuşmaya başladık mutluydum bi çıktııı vardı biliridim yapma derdşm kndi kndime ama yok olmazdıkiii titrredrim knuşurken bi günn yine içmişti kapının önnüne gelcem seni grcem diye gel dedim geldi sadece baktım ama sen olmazdın gtmleiydin buğra çıktığı kızı sevmiyodu ve daha bi sürükzı vardı arkdaşım selin çıkma dedi ve diğerleri selinin çıktıı falan ama yapamadım buğra yanımda kızklaramsj attı teker teker ayrıldıı onlardan ben ona bakamıyodum hala ya diğeri ddeim tek kişi kaldı ooo bana ayrılırsam intihar eder bekle dedi bekledim ama elini elime değdirmediim yapamazdımkii bugün hala ağlarım ağlıyorumda şu an çok ktüyüm neyse bi gün çıktığı kız aradı bıluştuk ertes
gün kız bunu çok seviyoduu buda bi
şler olmuş sanrım aralarındaa ne kaedar knuştuk bimiorum ama kandırıldımmı hissttim bian buğra o sırda burda diildi tek sığınayım selindii can dostumm ağlama dedi ben ağladıkça o ağladı buğra bu kıza çok ümit vermişş knuştum ve tek kalmde btti her şey ama içimde derin izleri kaldı selin bi hastaymışım gibi ilgilrniyodu bnle bbek gibi oynuyosu saçöımla yüğzümle bi gün yine parkta oturrken onları gdrüm el ele yıkıldım ben işte o ana kızda bana ayrılcanıı sylemşti çnküü ah be buğra keşke keşke sende cesur olsyadın azcık belki şu an beni hatırlamıyosun ama ben seni untmadımlii şimdi yanlış diceksiniz ama ben sevdim abiii elimde oosa tertemiz lsun isteredim ama olmadı sayfalar zaten buruşuktu biz başladığımızda bi türlü düzeltemed
ikkk gece gözlüm ebediyen hoşçalak ben evleniyorum yakında seviyorum onu ama senn içimde en adi yarasınnn......

ağla si
Kullanıcı profilini gör http://xezal.forumakers.com

okumadan geçmeyin ibret olsun kızlara...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası