Paylaşımın tek adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın tek adresi

güller burda açar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

6 YIL SONRA MSN'DE.....

YazarMesaj
esra-jiyan
co-admin
co-admin
esra-jiyan

Kadın Mesaj Sayısı : 180

6 YIL SONRA MSN'DE..... Empty
MesajKonu: 6 YIL SONRA MSN'DE.....   6 YIL SONRA MSN'DE..... Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 6:23 pm

6 YIL SONRA MSNDE

16 yaş aşkı unutulmaz derler gerçektende öyle...birini 5 yıl sevdim çok fırsatım olmasına rağmen kimseyle birlikte olamadım sevgimden, bir yıl beraberdik ama ben beş yılımı feda ettim ona o bana beraberkende ayrıykende hiç bir zaman sevgi besleyemedi sonralarda biz ayrıldıktan sonra çok ciddi bi ilşkisi oldu olmasa kaç yazarki kızlarla her an görebiliodum onu çünkü çok gözde biriydi ama biri için sevdiğinin evlilik planı yapması sanırım çok daha ağır bişey o kazandı gitti üniversiteyi sonraki yılda ben gittim olanaksızlığı başardım ve unuttum yıllar sonra onun en yakın arkadaşıyla ablam nişanlandı ve biz bir araya geldik nişanda...ve benm bir ilşkim vardı o sırada nişandan sonra kulağıma gelen duyumlardan anlaşılan beşyıl beklenen gecikmiş bir sevgi zamansız gelen bir sevgi vardı ortada...ilşkisi bitmişti ve benim ona olan sevgimi başkasından göremeyeceğini anlamış üstelikte kendisindede duygusallık başlamışş...ama geçti artık çok geçççç işin şu kısmı daha ağır şimdi bir başkası için acı çekiorum beş yıl sonra onunda sevgisine karşılık vermemek için madem bayanı üzen erkek erkeği üzende bayansa biz demekki sadece kısır bi döngüden çıkamıoruz beş yılları aşamıoruz

x

ailemiz yüzünden

slm ben sinem kıbrısdan yazıyorum bu benim hikayem hiç bitmeyen ve hala devam eden
babamın yanında çalısan bir işçiye asık oldum önceleri slmlasıyorduk ama snra iş ciddiye bindi öle güzel bakıyoduki....asık oldum onunda beni sevdigine emindimmm ve hala daha da öle
okullar tatile girmişti ve ben orda calısmaya baslamıstım birbirimize deli gibi asık olmustuk
ama bir gün babam bunu ögrendi ve yapmadıgı kalmamıstı cok üzülmüştüm herkez üstüme gelmeye basladı diyolardıki sinemcigim kendi güzelligne yazık o senin yanına yakısmıyor sen zemginsin o da fakir sana ne verebilirki diyollardı ben se annemle babamam onunla bitirdigimi syledim ama biz gizli gizli görüsüyorduk cünkü biz her ne olursa olsun söz vermiştik ayrılmayacagız ne olursa olsun ölüm bile cıksa hep birbirimizi sevecegiz diye ve öylede bi gün türkiyeye memlekitine gidecegini ama geri dönecegini sylemişdi abisinin dügünü vardı beni annesine anlatmıs herkez beni merak ediyodu her gece telefonda konusrduk hıçkıra hıçkıra oda bende aglardık ve artık yalvarırdık ki allaha bizi rahat bıraksınlar die sarkımızı dinler teselli ederdik birbirimizi o içerdi bende içerdim aglardık hala daha gözlerimizin içine baka baka aglardık 5 dakka birbirimizi görmeyye bile imkan yoktu cok zordu bizim askımız kıbrısa geri geldi sırf benim için beni iki dakka olsun görmek için simdi okullar acıldı ailemden zar zor izin alarrak dısarı cıkıyorum o ise hala daha babamın yanında calısıyo ailesini sildi benim için ve kıbrısa geri döndü öyle kawgalar ediyoruzki küçük konu yüZünden bile ama sizdi çok iyiyiz biz evlenmeye karar verdik her ne olursa olsun biz savasmayı ögreendik birbirimizi deli gibi çok seviyoruz ...

[left]
https://xezal.forumakers.com

6 YIL SONRA MSN'DE.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENDEN SONRA BANA KALANLAR