Paylaşımın tek adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın tek adresi

güller burda açar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YİTİK SEVDALAR

YazarMesaj
esra-jiyan
co-admin
co-admin
esra-jiyan

Kadın Mesaj Sayısı : 180

YİTİK SEVDALAR Empty
MesajKonu: YİTİK SEVDALAR   YİTİK SEVDALAR Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 2:53 pm

YİTİK SEVDALAR

Kadir diye bir çocukla tanıştım yıllar önce. Kadir bana başından geçen bi olayı anlattı bende sizlerle paylaşayım dedim….

Kadir üniversite de okuyor, bir gün evinde uyurken telefonu çalıyor gecenin bir saatinde arayan arkadaşı Kadir’e bir arkadaşının hastaneye kaldırıldığını, hastaneden de çıkınca

yurt-kur’ a geç kaldığı için dışarıda kaldığını ve eğer müsaitsen yanında kalabilir mi arkadaşım der. Kadir de arayan arkadaşını kırmaz ve tabi gelsin der.

Gelen çocuk kız arkadaşı ile beraber Kadir’e o gece misafir olur. Hastaneye yatan çocuk o gece intihar etmiş kız arkadaşı için bunu da öğrenen Kadir sabaha kadar bu yeni tanıştığı iki insanla muhabbet eder. Birbirlerine iyice ısınırlar. Zamanla iyi arkadaşlar oluverirler. Kadir’in bu yeni arkadaşları kadir’in hayatını olduğu gibi değiştirir. yeni arkadaşlarının isimleri Ahmet ve Özlem. Zaman ve tesadüfler her geçen gün Kadir’in hayatını doldurur. Üst üste gelen bu tesadüfler Kadir ile Özlem’in arasında sıkı bir ilişki oluşturur. Özlem Ahmet’in varlığına rağmen Kadir’e ondan hoşlandığını söyler. Kadir de ikili oynayamayacağını eğer beni sevdi isen birimizi tercih etmelisin der. Kadir yinede arkadaşına böyle bir şey yapamayacağını söyler ve Ahmet’i bu durumdan haberdar eder. Ahmet de kendisi için intihar ettiği kızın böyle bir şey yapması karşısında çok morali bozulur ve Özlem ile tüm ilişkilerini bitirir. Bitirir bitirmesine de Ahmet Kadir’in yapmış olduğu bu davranışa karşılık ölümü üzerine yemin ettirir ve Özlem ile çıkmasını ister. Özlem Kadir için Ahmet’ten ayrılmış olur…

Zamanla Özlem ve Kadir’in bu beraberliği Kadir’in hayatında bazı yıkımlara neden olur… Gözü yükseklerde olan Özlem, maddi yetersizlikleri yüzünden giyimine kuşamına dikkat edemeyen Kadir’i dışlar. Maddiyatı insanlık sayan arkadaşlarına da inanan Özlem Kadir’in sevgisine hiç inanmadı. Bu durumu kendine yediremeyen Kadir ile Özlem arasına uçurumlar girer. Tam iplerin koptuğu bir anda da ayrılıklarının ikinci günün de Kadir Özlem’i yine Kadir’in arkadaşı olan Mehmet’le beraber el ele görmesi kanayan yarasına başka bir hançer gibi saplandı…

Sizce burada suçlu kim?

*İnsanlık namına bir gece dışarıda kalan iki insanı evine alan Kadir mi?

*Ahmet mi?

*Mehmet mi?

*Yoksa aynı anda üç kişinin birden hisleri ile oynayan Özlem mi?

Sevmek veya Seni Seviyorum kelimesi bu kadar basit mi?

Sevgi için tek lazım olan para mı? Yokluk çok zor bunu ancak yaşayan bilir. Gururunu ayaklar altına almamak için aç kalmak pahasına yaşamayı yaşayanlar bilir...
https://xezal.forumakers.com

YİTİK SEVDALAR
1 sayfadaki 1 sayfası