Paylaşımın tek adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın tek adresi

güller burda açar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CD ye yazılan AŞK

YazarMesaj
xezal
Admin
Admin
xezal

Kadın Mesaj Sayısı : 438

CD ye yazılan AŞK Empty
MesajKonu: CD ye yazılan AŞK   CD ye yazılan AŞK Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 12:55 pm

Daha henüz 18 yaşındaydı,ama hayatının sonundaydı.Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıştı .Kahır içerisinde eve kapatmıştı kendisini.Sokağa çıkmıyordu .Annesi bir de kendisi o kadardı bütün hayatı..Bir gün fena halde sıkıldı,dayanamadı,attı kendini sokağa.Bir yığın vitrinin önünden geçti.Tam bir CD satan dükkanı geride bırakmıştı ki ,bir an durdu .Geri döndü, kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı. Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı tezgahtar.

Hani ilk bakışta aşk derler ya işte öyle takılıp kalmıştı . İçeri girdi. Kız gülümseyerek yanına geldi.." Nasıl yardımcı olabilirim size" dedi genç delikanlıya .Nasıl bir gülümsemeydi o. Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı.. Kekeledi geveledi ,sonra "Evet " diyebildi.Rasgele bir CD'yi işaret ederek. "Evet ..Şu CD'yi bana sarar mısınız?" Kız CD'yi aldı içeri gitti.Az sonra paketlediği CD ile geri döndü.Aldı paketi çıktı dükkandan,evine döndü, açmadan dolabına attı.

Ertesi sabah gene gitti aynı dükkana.Gene bir CD gösterdi kıza ,sardırdı,aldı eve getirdi, attı paketi dolabına yine açmadan…Günler hep alınıp sarılan CD'lerle geçti .Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu.Annesine açıldı sonunda.

Annesi "git konuş oğlum ne var bunda" dedi.Ertesi sabah bütün cesaretini topladı.Erkenden dükkana gitti.Bir CD seçti. Kız gülerek aldı CD'yi arkaya gitti,paketlemeye.Kız içerdeyken bir kağıdın üzerine "sizinle bir gece çıkabilir miyiz?" diye yazdı.Altına telefon numarasını ekledi,notu kasanın yanına koydu gizlice.Sonra paketini alıp çıktı gene dükkandan.İki gün sonra evin telefonu çaldı.Anne açtı telefonu.CD dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan..Delikanlıyı istedi..notunu yeni bulmuştu da..

Anne ağlıyordu."Duymadınız mı " dedi."Dün kaybettik oğlumu".

Cenazeden birkaç gün sonra ,anne odasına girebildi sonunda oğlunun.Ortalığa çeki düzen vermeliydi.Dolabı açtı. Oraya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü. Paketleri aldı, oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı.İçinde bir CD vardı, bir de minik not.

"Merhaba.Sizi öyle tatlı buldum ki.Daha yakından tanımak istiyorum. Bir akşam birlikte çıkalım mı* Sevgiler …Jacelyn!." Anne bir paketi daha açtı.Onda da bir CD ve bir not vardı. Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin ,artık.Sevgiler.. Jacelyn!.

Yani ;her şey bir anda yarım kalmıştı..

yani sevidiğinize mutlaka onu en kısa zamanda sevdiğinizi söyleyin. çünkü YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR
https://xezal.forumakers.com

CD ye yazılan AŞK
1 sayfadaki 1 sayfası