Paylaşımın tek adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın tek adresi

güller burda açar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİZİM KİSİ BİR AŞK HİKAYESİ

YazarMesaj
esra-jiyan
co-admin
co-admin
esra-jiyan

Kadın Mesaj Sayısı : 180

BİZİM KİSİ BİR AŞK HİKAYESİ Empty
MesajKonu: BİZİM KİSİ BİR AŞK HİKAYESİ   BİZİM KİSİ BİR AŞK HİKAYESİ Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 6:20 pm

Okulun 1.dönemiydi okula yeni gelmiştim ardan 4 ay filan geçti okula alıştım ama geldiğim yerdeki arkadaşlarımı özlüyordum bizim sınıf 8/a yan sınıf 8/b yedi yan sınıf ta arzu diye dünya güzeli bir kız vardı kısa zaman içerisinde ben arzudan hoşlanmaya başladım ve bu hoşlanma çok daha ilerledi tam ona senden hoşlanıyorum diyecek timdi okul yarıyıl tatiline girdi yarıyıl tatilinde hep onu düşündüm derken okular açıldı ve ben hala onu görünce utanıyordum hafta sonu kurslar varı sevdiğim bir arkadaşıma dedim bir azını ara diye gitmiş sormuş barış nasıl biri diye oda barış ta tip yok çapacaksınız barışı demiş. Bende bunları duyunca çok üzüldüm ama pes etmedim aslında oda beni seviyormuş ama beli etmiyormuş bir gün cesaretimi topladım ve aradan zaman geçti ve benim msn edersimi almış ve bugün okul çıkışı msn ye girdi bende şaşırdım tabi neyse biz konuştuk:

Arzu:selam barış ne haber

Barış:iyi arzu senden okul nasıl geçti

Arzu:iyi senin

Barış:iyi ya iş de hep aynı şeyler

Arzu:ya barış ben sana bir şey sora cam

Barış:tabi

Arzu:sen kimden hoşlanıyorsun

Barış:ya boş ver ben sana sonra söylerim

Arzu: yaşımdı söylesen
Bu arada ben düşünüyorum söylesem mi söyleme semi diye karar verdim soylüycem

Barış: ya arzu ben senden hoşlanıyorum

Barış: ama sen ne dersen de ben senden hoşlanıyorum

Arzu nun da beklediği söz buydu arzu da karar verir söylemeye

Arzu: ya biliyor musun bende senden hoşlanıyorum
Bunlar böyle konuşurlar hep. Ama okuldaki kimse bilmez bizim çıktığımızı 23 NİSAN günü geldi her kez ey le niye ben uzaktan uzak tan arzuyu seyrediyor oda çaktırmadan bana bakıyor öyle ben ona o bana barkken eylence bitmiş ertesi gün okula geldiğimiz de okludan kızalar çıktığımızı öğrenmişler ve arzuya sürekli baskı uyguluyorlarmış kız hep ağlatıyorlardı ben bizim sınıftaki kızlara dedim arzuyu bizim sınıfı getirin ben bi konuşuyum onlarda sağ olsun beni kırmadılar getirdiler ve ben bir sırda sinirli bir şekilde oturuyordum oda yanımdaki sırda
Dedim.

-Arzu seni çok sıkıyorlar demi

-evet ama ben takmıyorum
-istersen ben konuşa bilirim bak onlarla
-yok ya boş ver sen

- tamam sen bilirsin ama bak bir dağa ağlama bak ben sana kıyamam hep gül
- söz veremem ama
- sen boş ver kimseyi kafana takma

neyse sınıftan çık dik ve ben kızların yanına gittim bağırdım çağırdım siz ne karışıyorsunuz bize dedim kızlarda gitmiş okul müdürüne şikayet etmişler okulun son günüydü son dersten çıktık aşağıda sıra olduk istiklal marşı okunduktan sonra müdür beni çağırdı barış … sıradan sonra burada kalacak dedi bende bira tırstım ve her kez dağıldı bir ben kaldım okulda müdür dedi

-barış hakin da şikayetler geliyor
Bende anladım hemen
-hocam kız arkadaşların yanlış anlaması
-kim onlar
-yeliz,şema ,mehdiye onlar
-bak barış yalan söyleme
-tamam hocam ben arzu arkadaşımızdan hoşlanıyordum
-peki seni eversek baka bilecen mi
-bakarım hocam ben onu çok seviyorum

Bu arda bağırıp çağırıyordu ve bana defol git seni gözüm görmesin dedi
Bende eve geldim hemen arzuya mesaj çektim anlatım her şeyi anlatım böyle böyle oldu dedim.
Oda sana bunları yaptığım için üzgünüm dedi bende boş ver dedim biz hemen hemen her gün mesajlaşıyorduk 3,4 hafta okulda konuşmadık ve müdür bizi unuttu ve tekrar konuşmaya başladık kızlar yine sorun çıkartı biz de kızlara ayrıldık dedik. Neyse okuldan sonra dışarıda buluşup konuşuyoruz ardık arzuyla okul çıkışlarında bekliyorum buluşup konuşuyorum ama en önemlisi büyük bir en geldi aşmıştık okul müdürünü hiçe sayıp yinede konuşuyorduk önceleri ona okula her gün gül götürürdüm şimdi götüremiyorum ama bunu dışarıda yapıyorum dışarıda gül veriyordum o güzel yüzü güldüğünde içime bir huzur doluyordu onun sevgisiyle yaşıyor onun sevgisiyle içime bir huzur doluyordu
Hafta sonu kursu vardı ben ona dedim gelirim diye yanına ama gitmedim oda küsmüş yolda yakaladım ve konuşmaya çalıştım konuşmadı sonunda konuş du afdiledim ve kamyonun arkasına geçtik konuştuk,konuştuk tam onu öpecektim yağmur yamaya başladı öpemedim eve gitiler bizm konuştuğumz yerin karşısındada onların sınıfından birin evi varmış bizi görmüş ertesi gün okula geldiğimde herkez bizm üstümüze geliyodu sordular neyapıyodunuz orda bizde arzuyla bir birimeize baktık ve ayrılmak için konuştuk dedik inandılar okulda ayrılmış gibi gezmeye başladık ve arzu bana bir mektup yazıp verdi onu açıp okuduğumda dünya başıma yıkılıdı ağladım aradan zaman geçti sevinçli bir haber aldım ve sevindim sevindiğim gün oda bana bir arkadaşıyla geri dönmek istediğini ve çok pişman olduğunu söyletti banide sevinçli görünce küsmüş bu kankası dedi her şeyi maffetin barış artık senin adını bile duymak istemiyor nekadar yalvardıysam olmadı o günde 2 sınıf beden dersi yapacaktı belki beden dersinde konuşuruz dedim ama o yüzüme bile bakmadı ben sinirden sınıfa çıktım ve camdan onu seyrediyodum aca bana bakarmı diye ama bakmadı sinriledim yine aşa indim ve onun kankasına dedim bikeredağa söyle boşver dedim ve bi yüzük verdim ona vermesi için okulda geldim aradım baya sonununda açtı telefonu dedim beni afet bak ben çok kötüyüm dedi bensana haksızlık etim tamam.Dedim yarın bulu şalım ben sizin oraya gelecem GİTİM BULUŞTUK ve her konuda anlaştık artık kim seyi gözümüz görmüyordu
https://xezal.forumakers.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-