Paylaşımın tek adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın tek adresi

güller burda açar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

su ateşe aşık oldu:(

YazarMesaj
xezal
Admin
Admin
xezal

Kadın Mesaj Sayısı : 438

su ateşe aşık oldu:( Empty
MesajKonu: su ateşe aşık oldu:(   su ateşe aşık oldu:( Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 12:54 pm

2005 senesi ünüversiteyi kazandığım sene aynı bölümde aynı sınıfta tanıdım onu.etkileniştim deliliği vurdumduymazlığı cesur oluşu ve gözlerinde bir türlü anlayamadiğim bir kırıklık çekmişti beni.2006 martında çıkmaya başladık.daha 2.günümüzde benden ayrılmaya çalıştı sonraki hergünde .yaralıyım ve yaralanmaktan korkuyorum diyordu.geçmişte bir kızı çok sevmiş ve terkedilmişti yalanlar söylenmişti .Beninde aynısını yaapmamdan kandırılmaktan korkuyordu belliki.Ama o benimilk aşkımdı ilk göz ağrım .Hepsine katlandım sabrettim bana gelmesini bana güvenmesini bağlanmasını sabırla bekledim .Bu arada birçok kez yine ayrılmak istedi.Ben engel oldum. AŞIKTIM.En yakın arkadaşlarım kendimi bitirdiğimi söylüyorlardı.onu yaştırken kendini öldürüyorsun.kulak asmadım.vizeler bitmişti .ben istanbullu o izmirliydi ancak onun okulda kalması gerekliydi.kaldı.ben döndüm.eve adım atar atmaz onu aradımteli kapalıydı.uyuordur dedim üstüne gitmedim.sabah yine öğle akşam yine yine yine aradım
kapalıydı. teli açtığında kızdım ilk defa hesap sordum .cevap vermedi.ara vermek istediğimi söyledim.kabul etti.o gece teli hiçö kapatmadı.benim ise hata yaptığımı söyleyen bir his içimi kemiriyordu.aradım.AŞKIM.dedim.efendim dedi.sesi değişikti.barıştık.vizelerin ardından döndüğümde bir farlılık olduğunu anlamıştım
neyin var diye sorduğumda utanıt-yormuş gibi başına önüne eğdi ve ben seni o gece aldattım dedi.ağladım 4 saat hiç durmadan gözlerinin içine bakarak ağladım .o da beimle ağladı.bei bıraktığını düşündüm ve....sözünü tamamlamasına izin vermeden başka birine teslim oldun ne sevgi ne sadakat öneli olan buydu demek lanet olsun bana ki sei sevdim lanet olsun bana seni bekledim .sana birşey diyemem suç bende suç seni seven şu aşağlık yüreğimde.HOŞÇAKAL.arkamdan bakakalmıştı.bende söylediklerime........aşk sevgi yeminler boş önemli olan sevdiğin insanı sindirebilmekte ve doğru insanı sevebilmekte
https://xezal.forumakers.com

su ateşe aşık oldu:(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-